Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Serwis samochodów Renault, dlaczego ASO a nie lokalny mechanik?

Dodano: , źródło: Artykuł sponsorowany/Materiały dostarczone przez zleceniodawcę

Właściciele samochodów Renault wielokrotnie zapewne zastanawiają się, czy korzystać z usług ASO czy lokalnego mechanika. Czym się zatem kierować, podejmując decyzję tak, aby była ona właściwa?

Autoryzowany Serwis Renault

Każdy posiadacz samochodu marzy o tym, aby jego ukochane auto służyło długo, zachowując doskonały stan techniczny. Wymaga to jednak odpowiedniego serwisowania. Aby mieć pewność, że w sytuacji awarii trafi ono w ręce prawdziwych fachowców i znawców marki, warto udać się do Autoryzowanej Stacji Obsługi, zwanej w skrócie ASO. Mechanicy z ASO posiadają znacznie większą wiedzę niż pracownicy lokalnych warsztatów. Przechodzą oni regularne szkolenia, przeprowadzane przez koncern Renault, dzięki czemu potrafią sprawnie i trafnie diagnozować usterki. A jest to ogromna oszczędność czasu, która bywa na wagę złota.

Wysoka jakość usług w ASO Renault

Jakość świadczonych usług w Autoryzowanych Serwisach Renault podlega stałym kontrolom przez producenta aut. Muszą one spełniać narzucone wysokie standardy obsługi. Nie ma mowy o jakimkolwiek niedopatrzeniu. Serwisy ASO podczas napraw korzystają z określonych urządzeń diagnostycznych, a wszelkie dokumenty serwisowe wypełniają również według narzuconych odgórnie wzorów. Jest to gwarancja wysokiej jakości zarówno wykonywanych napraw jak i obsługi klienta.

Oryginalne części zamienne w ASO Renault

W Autoryzowanych Stacjach Obsługi Renault korzysta się wyłącznie z oryginalnych części zamiennych. Pozornie kosztują one więcej od dostępnych na rynku tańszych zamienników, aczkolwiek okres ich użytkowania i żywotność są znacząco dłuższe. To sprawia, że w dłuższej perspektywie czasu okazują się być częściami tańszymi. Nie wymagają tak częstej wymiany a nasze wizyty w serwisie mogą być rzadsze.  

Profesjonalne usługi w ASO Renault

W Autoryzowanych Stacjach Obsługi zakres świadczonych usług jest niezwykle szeroki. Oprócz napraw samochodów, można w nich wykonać zalecane przeglądy i niezbędne badania techniczne zarówno na okresie gwarancyjnym jak i po jego upływie. Ponadto w serwisie Renault na Śląsku można zakupić oryginalne części samochodowe oraz akcesoria i chemię a także oleje i płyny eksploatacyjne.

Ładowanie Rozmowy