Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Zagrzmij w świecie gier! Otwarcie sklepu Będzie Granie w Zabrzu - nie przegap tej okazji!

Dodano: , źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Śląscy (i nie tylko!) gracze mają powód do radości! Już w czwartek, 1 czerwca 2023 roku, o godzinie 12, otwarte zostaną drzwi nowego sklepu z grami "Będzie Granie", mieszczącego się przy ulicy Staromiejskiej 2.

 

 

"Będzie Granie" w Zabrzu - raj dla miłośników gier!

To niezwykłe wydarzenie na mapie lokalnej społeczności graczy, które warto zaznaczyć w kalendarzu. Inicjatorem tego przedsięwzięcia jest młody przedsiębiorca, Będzie Granie, który postanowił stworzyć miejsce, gdzie pasjonaci gier będą mogli odnaleźć wszystko, czego potrzebują do pełnej satysfakcji rozgrywki. Nowy sklep z grami zapewni szeroki wybór tytułów na różne platformy, spełniając oczekiwania zarówno osób preferujących gry na PC, jak i fanów konsol. W sklepie będziecie mieć do wyboru gry na następujące platformy: "PlayStation", "Xbox" oraz "Nintendo", które nieustannie zdobywają serca graczy na całym świecie. Nie zabraknie również starszych tytułów, które wciąż cieszą się ogromną popularnością, a także gier dedykowanym najmłodszym entuzjastom, które pozwolą dzieciom na fascynujące przygody w wirtualnym świecie.

Sklep "Będzie Granie" będzie czynny od wtorku do piątku w godzinach od 12:00 do 19:00. Właściciel serdecznie zaprasza wszystkich graczy do odwiedzenia sklepu i odkrycia pełnej palety dostępnych gier. Ponadto, dla osób posiadających nieużywane sprzęty, istnieje możliwość odsprzedaży lub wymiany gier i konsol na miejscu. To znakomita okazja, aby pozbyć się niepotrzebnych rzeczy i zarobić trochę dodatkowych pieniędzy.

Dla tych, którzy chcą wesprzeć nowo otwarty sklep, właściciel przygotował wyjątkową promocję. Wystarczy udostępnić u siebie poniższy post o otwarciu sklepu, aby otrzymać atrakcyjny rabat na zakup gier.

 

 

Nie czekaj dłużej! Już w najbliższy czwartek udaj się do sklepu "Będzie Granie" przy ulicy Staromiejskiej 2 w Zabrzu i rozpocznij swoją gamingową przygodę. Niezapomniane emocje czekają na Ciebie!

 

 

Ładowanie Rozmowy