Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

[ZDJĘCIA] Wybory Miss Śląska 2023 już w najbliższą sobotę. Oto kandydatki do tytułu

Dodano: , źródło: materiały organizatora Miss Śląska/własne/fot. główne: Dominik Mikuszewski-Wybory Miss Śląska - Miss Polski 2023

Gala Finałowa Wyborów Miss Śląska 2023 odbędzie się w najbliższą sobotę, 25 marca w Mysłowicach. Finalistki tegorocznego konkursu zostały wyłonione na drodze castingów. Do piątku trwa również plebiscyt Miss Śląska Internetu 2023.

Do wyboru tegorocznej Miss Śląska zostały tylko dwa dni. W konkursie startuje 20 kandydatek z całego województwa śląskiego, wybranych za pomocą castingów. Gala Finałowa odbędzie się w Mysłowicach w Hotelu Trojak. Start w najbliższą sobotę 25 marca o godz. 17.00.

Wybrana dwudziestka dziewczyn jest już na finiszu przygotowań do sobotniego wieczoru. Oznacza to pracę ze stylistami, grupą makijażystów i fryzjerów, a także choreografami. Wybory Miss Śląska stanowią wojewódzki etap konkursu Miss Polski – to wydarzenie, które tworzą profesjonaliści ze świata: mody, tańca, stylizacji, teatru, marketingu oraz organizacji imprez.

Tradycją Miss Śląska stało się promowanie konkursu m.in. poprzez wyprawy uczestniczek do najciekawszych miejsc województwa śląskiego. W tym roku kandydatki odwiedziły Planetarium Śląskie, Wodny Park Tychy czy gliwickie Funzeum.

20 kandydatek do tytułu Miss Śląska. Miss Śląska Internetu wybrana na drodze głosowania

W sobotę kandydatki do tytułu Miss Śląska wystąpią w siedmiu rundach prezentacji. Będzie można zobaczyć je w sukniach wieczorowych, strojach casualowych, sportowych, kąpielowych, sukniach ślubnych, stylizacjach mody miejskiej i indywidualnych projektach lokalnych projektantów. W trakcie gali zaplanowano występy artystyczne i atrakcje dla publiczności.

Do piątku 24 marca do godziny 20.00 trwa druga tura głosowania w plebiscycie Miss Śląska Internetu. Zagłosować można na jedną z dziesięciu kandydatek – wystarczy wysłać SMS z przypisanym wybranej dziewczynie kodem na numer 7248 (koszt to 2,46 zł z VAT). Jeden SMS to jeden głos.

Nagrodą dla kandydatki, która na zakończenie drugiej finałowej tury Plebiscytu zgromadzi największą liczbę punktów z głosowania SMS-owego jest przepustka do Ćwierćfinału Miss Polski 2023.

W konkursie startują:

  • Mirella Ciach (Goczałkowice-Zdrój) – numer MSI.2
  • Aleksandra Faron (Jaworzno) – numer MSI.5
  • Daria Kapała (Kalety) – numer MSI.6
  • Magdalena Marcinkowska (Sosnowiec) – numer MSI.11
  • Oliwia Masłowska (Chorzów) – numer MSI.12
  • Natalia Mazurek (Wodzisław Śląski) – numer MSI.13
  • Sylwia Mrochem (Bytom) – numer MSI.15
  • Oliwia Nowosielska (Zabrze) – numer MSI.16
  • Angelika Pytlik (Ligota) – numer MSI.17
  • Alicja Warzecha (Tworóg) – numer MSI.19

Ładowanie Rozmowy