Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Tarnowskie Góry: Zabił swoją partnerkę i wskazał miejsce ukrycia zwłok! [WIDEO]

Dodano: , źródło: Śląska Policja

Prokuratorskie zarzuty zabójstwa usłyszał w czwartek mężczyzna zatrzymany w sprawie śmierci 30-letniej kobiety, której zwłoki ujawnili policjanci we wtorkowy wieczór. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd zastosował wobec 30-letniego mieszkańca Tworoga tymczasowy areszt. Za zbrodnię, jakiej się dopuścił, może spędzić w więzieniu resztę swojego życia.

Zabójstwo w Tarnowskich Górach

We wtorek po godzinie 22.00 do dyżurnego tarnogórskiej policji wpłynęło zgłoszenie od kobiety, która martwiła się o swoją córkę. Z relacji zgłaszającej miała ona wyjść na spotkanie w godzinach popołudniowych, jednak mimo późnej pory nadal nie wróciła do miejsca zamieszkania. W tym samym czasie do komendy przybył mężczyzna, który przekazał policjantom, że zabił swoją partnerkę i wskazał, gdzie znajduje się jej ciało. Na miejsce ruszyli policjanci, którzy w jednym z pomieszczeń budynku gospodarczego, na prywatnej posesji, ujawnili zwłoki 30-letniej kobiety.

Do późnych godzin nocnych na miejscu zdarzenia pracowali śledczy pod nadzorem prokuratora, który zlecił sekcję zwłok. Policyjny technik zabezpieczył również siekierę, która mogła mieć związek z tym zdarzeniem. Zatrzymany w sprawie trafił do policyjnej celi, a w czwartek przed południem prokurator przedstawił mu zarzut zabójstwa oraz wystąpił z wnioskiem o tymczasowy areszt. Dzisiaj sąd przychylił się do niego i mężczyzna trafił za kratki, gdzie będzie czekał na wyrok w sprawie zbrodni, którą popełnił. 

Ładowanie Rozmowy