Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Bójka na terenie dworca PKP. Ugodzony nożem 43-latek trafił do szpitala!

Dodano: , źródło: fot. Unspalsh

Wczoraj na tyskim dworcu PKP doszło do bójki pomiędzy mężczyznami. Jeden z nich miał nóż. 43-letni mieszkaniec Tychów trafił do szpitala.

Tychy. Zatrzymano 41-letniego mieszkańca Świętochłowic

W czwartek 21 września przed godziną 18:00 na terenie dworca PKP w Tychach przy ul. Asnyka doszło do bójki z użyciem noża. W wyniku zdarzenia poszkodowany został 43-letni mieszkaniec Tychów. Na miejscu interweniowali policjanci i zespół ratownictwa medycznego.

– Policjanci zostali tam wysłani natychmiast na miejsce i efektem czynności, które zostały podjęte przez tyskich policjantów, było zatrzymanie 41-letniego mieszkańca Świętochłowic, który przy użyciu noża dokonał uszkodzenia ciała 43-letniego mieszkańca Tychów – powiedziała mł. asp. Paulina Kęsek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

Pokrzywdzony 43-letni tyszanin został przewieziony do szpitala, gdzie została udzielona mu pomoc medyczna. Mężczyzna odmówił dalszej hospitalizacji i wypisał się na własne żądanie.

– Postępowanie w tej sprawie jest prowadzone, czynności też również w dniu dzisiejszym będą przeprowadzane z osobami, które brały udział w tej bójce i ze świadkami – powiedziała oficer prasowa.

Postępowanie prowadzone jest pod nadzorem prokuratury rejonowej w Tychach.

Ładowanie Rozmowy