Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

39-latek z Mysłowic wiózł dziecko pod wpływem alkoholu. Posiadał także zakaz prowadzenia pojazdów!

Dodano: , źródło: Śląska Policja

Policjanci z mysłowickiej drogówki zatrzymali mężczyznę, który wiózł swoje 7-letnie dziecko do szkoły, będąc w stanie nietrzeźwości. 39-letni mieszkaniec Mysłowic miał w swoim organizmie 1,77 promila alkoholu. Nie było to jego pierwsze spotkanie z drogówką, gdyż posiadał on już zakaz prowadzenia pojazdów za jazdę pod wpływem alkoholu.

Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy z Mysłowic

Do zdarzenia doszło dzisiaj w dzielnicy Larysz około 7.30. Policjanci z mysłowickiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego chevroletem 39-latka z Mysłowic. W trakcie kontroli mundurowi wyczuli od niego silną woń alkoholu, w związku z czym poddali go badaniu alkomatem. Wynik badania potwierdził przypuszczenia policjantów - mężczyzna miał w organizmie 1,77 promila alkoholu. Nieodpowiedzialny kierowca w tym stanie odwoził swoje 7-letnie dziecko do szkoły. 

Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że nie było to pierwsze spotkanie 39-latka ze stróżami prawa. Mężczyzna posiadał aktualny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych za jazdę po alkoholu. O losie mysłowiczanina po raz kolejny zdecyduje sąd.

Wideo

Ładowanie Rozmowy