Spotkanie z Mikołajem i dyskoteka mikołajkowa
Nadeszła w końcu ta długo oczekiwana chwila – z wielką radością ogłaszamy, że w tym roku Mikołaj znów odwiedzi Orzesze!
Wszystkie grzeczne dzieci będą mogły osobiście spotkać się z Mikołajem w Sali Widowiskowej, w pięknej zimowej scenerii – będzie okazja, żebyzamienić kilka słów z naszym gościem, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i, oczywiście, otrzymać prezent.
❄️Spotkanie odbędzie się 6 grudnia, obowiązują zapisy na konkretną godzinę – Mikołaj będzie u nas gościć od 13:00 do 19:00
❄️ Miejsce –Sala Widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Orzeszu, ul. Fabryczna 1
❄️ Zapisy i dodatkowe informacje u elfów Mikołaja, czyli pod numerem: 32 / 22 13 508
❄️ Drodzy Rodzice! Podpisane SamiWiecieCo należy przynosić do siedziby MOK (Orzesze, ul. Rynek 1) w godzinach pracy biura od 20.11 do 5.12, a resztą zajmie się Mikołaj i jego elfy w dniu 6 grudnia!
⭐ W tym roku mamy również propozycję dla nieco starszych: DYSKOTEKĘ MIKOŁAJKOWĄ Z POKAZAMI LASEROWYMI


![Gdzie nad wodę w województwie śląskim? Godziny otwarcia, atrakcje i opis zbiorników wodnych [część 1]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/06/main-26.webp)













