Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Pojedynek Stand-Up

 • Rozpoczęcie wydarzenia:
 • Miejsce wydarzenia: Tychy

Pojedynek Stand-up to Impreza, która się już nigdy nie powtórzy, 3 komików i komiczka na scenie i nowe świeże teksty. Każdy daje jeden temat, na który wszyscy muszą przygotować premierowy materiał stand-up.

Pojedynek Stand-up w Tychach

 • Marcin Zbigniew Wojciech - występował w POLSACIE, Comedy Central, oraz TVP2, pracował w RMF FM. Jest 17 lat na scenie. Ma ponad 25 MLN wyświetleń na Youtube. Ma na swoim koncie ponad 1500 występów. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, aktor, konferansjer, stand-up’er.
   
 • Ewka Błachnio - A z tej strony Ewka Błachnio. Pytacie, co tam u mnie. No w porzo jest. Piszę, gram, śpiewam, a co niedzielę prowadzę „Fakty Autentyczne”. Kiedyś byłam widywna z Limem… ale! przypudrowałam oko i pocisnęłam swoją drogą. Machnęłam dyplom „aktora dramatycznego”, gram w teatrze w Krakowie wcale niekomediowe role, a w międzyczasie zakochałam się w stand-upie. A propos wpadam do Was z ziomkami na pojedynki stand-upowe, więc widzimy się, co nie? No! To umówieni!
   
 • Michał Pałubski - aktor i komik, którego poznała i pokochała publiczność w całej Polsce. Wyruszył w Polskę na poszukiwanie dzikiego, nieokiełznanego humoru, szukając go tam, gdzie jeszcze nikt się nie odważył! Oto Michał Pałubski – nowe oblicze szczerego i śmiesznego do bólu brzucha humoru. Przyjdź, zobacz, posłuchaj!
   
 • Tomasz Jachimek - związany z przeglądem kabaretów Paka od 1999 roku, w 2002 także zawitał na Pakę. Oczywiście jak dobrze wiemy w międzyczasie był związany z krakowskim kabaretem Formacja Chatelet. Jest to człowiek samowystarczalny i niesamowicie uzdolniony. Oprócz stand up’u zajmuje się także konferansjerką, co potwierdza wcześniejsze stwierdzenie, iż jest samowystarczalny. Człowiek pełen charyzmy, który potrafi mówić przez godzinę bez przerwy rozśmieszając przy tym ludzi do granic rozśmieszalności. Błyskotliwość i inteligentny humor to sztandar jego twórczości. Współprowadzący i współkomentujący rzeczywistość w programie „Szkło kontaktowe”.