Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Mery Spolsky / Erotik Era Tour

  • Rozpoczęcie wydarzenia:
  • Miejsce wydarzenia: Wodzisław Śląski

Niepowtarzalna, charyzmatyczna i czerpiącą z wielu źródeł - od hip-hopu przez eksperymentalną elektronikę po popową piosenkę. Oczywiście nie kto inny jak Mery Spolsky. Ta wyjątkowa artystka polskiej sceny muzycznej wystąpi 2 marca w Wodzisławskim Centrum Kultury. Bilety już w sprzedaży.

Mery Spolsky w Wodzisławiu Śląskim

Mery Spolsky ogłosiła nową erę - EROTIK ERĘ, a wraz z nią ponownie rusza w klubową trasę koncertową. - Tych, którzy byli już na koncertach Mery Spolsky, do udziału w EROTIK ERA TOUR przekonywać nie trzeba. A dla tych, którzy jeszcze okazji nie mieli jest ten opis.

Przygotujcie się na basy, które przyśpieszą Wasze tętno i elektroniczne brzmienia, które nie pozwolą Wam ustać w miejscu. Ta trasa jest o tańcu do utraty tchu, odwadze w wyrażaniu siebie i pozbyciu się ograniczeń. Twórczość Mery Spolsky to jednak znacznie więcej niż dobra zabawa. Artystka jak zwykle ma coś do powiedzenia. Tym razem przygląda się tematom dotyczącym seksualności, ciałopozytywności, wstydu, relacji, oczekiwań wobec kobiet i daje temu bezkompromisowy wyraz w swoich tekstach.

Mery Spolsky ze swoim powiększonym o perkusje składzie zagra promujące nowy materiał single - „Suka” i „Maria przed ołtarzem” oraz premierowo pozostałe utwory z nadchodzącej płyty. Nie zabraknie także ulubionych przez publiczność Spolsky hitów z poprzednich albumów „Miło było Pana poznać” i „Dekalog Spolsky”.