Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Koncert w wykonaniu Zagi

  • Rozpoczęcie wydarzenia:
  • Miejsce wydarzenia: Chorzów

W ramach programu KULTURA DOSTĘPNA 2022 ,,Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszy Promocji Kultury’’.

Zagi - To wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Ma na swoim koncie pięć albumów, ostatni z nich to „Prześwit”. Zagi została nagrodzona trzema Złotymi Płytami! Jej piosenki opowiadają historie z życia. Biorą w nich udział ludzie, miejsca i sytuacje, które mimo, że nie raz bardzo uwierały – stały się wielką inspiracją. Emocjonalny wokal Zagi i wpadające w ucho melodie, w połączeniu z energią wytwarzaną na scenie ewoluują do mieszanki, którą można zamknąć w szufladce z napisami: indie-rock, pop, songwriter czy alternatywa. Artystka jest laureatką znaczących nagród – I miejsce na Konkursie Piosenki Poetyckiej w Gnieźnie, I miejsce w XXIII Zimowej Giełdzie Piosenki w Opolu, I miejsce w Konkursie Muzyki niePOPularnej – to tylko niektóre z wyróżnień.
Wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak Orange Warsaw Festival, Spring Break, Asymmetry Festiwal, Songwriter Łódź festiwal, Pol’and’Rock Czech Ukulele Festiwal czy Emergenza.


www.zagi.pl
www.facebook.com/zagiofficial

WSTĘP WOLNY
Więcej informacji: barbara@chck.pl, tel. 32 349 78 72

Koncert z okna kamienicy, Rynek