Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Utrudnienia na autostradzie A4? Sprawdzisz to na stronie internetowej!

Dodano: , źródło: A4 Info

Dzięki stronie internetowej A4 Info, możesz być na bieżąco ze wszelkimi utrudnieniami występującymi na autostradzie Katowice-Kraków. Na interaktywnej mapie będziesz mógł sprawdzić, czego możesz spodziewać się po drodze i tym samym lepiej zaplanować podróż!

Podróż bez niespodzianek

Jeżeli zamierzasz poruszać się autostradą A4, niezależnie od kierunku, przed wyruszeniem możesz sprawdzić, czy na trasie nie występują obecnie żadne utrudnienia. Jest to możliwe dzięki stronie www.a4info.pl. Na interaktywnej mapie wyświetlają się informacje o obecnie prowadzonych remontach i ewentualnych utrudnieniach z nimi związanych. Znajdziemy tam również daty rozpoczęcia i przewidywanego zakończenia prac, a także dokładne miejsce ich prowadzenia. Dla ułatwienia, pokazany został również sposób objazdu.

- Witaj w serwisie, w którym na bieżąco informujemy o pracach na autostradzie A4 Katowice-Kraków i zmianach w organizacji ruchu. Tutaj zorientujesz się, jak wygląda aktualna sytuacja na drodze i bezstresowo zaplanujesz podróż. Nie zaskoczą Cię objazdy czy zwężenia - zobaczysz je na mapie jak na dłoni – czytamy na stronie A4 Info.

Na stronie znajdują się dwie inne zakładki. Jedna z nich zawiera informacje dotyczące prowadzonych na A4 remontów i sposobu ich przeprowadzania i finansowania. W kolejnej zakładce publikowane są ciekawostki, na przykład na temat tego, dlaczego remont nawierzchni nie może być przeprowadzany nocą bądź ile warstw ma jezdnia autostrady.

Ładowanie Rozmowy