Termin: środa, 29 stycznia 2025 godz. 17:00 do 19:00
Lokalizacja: Stowarzyszenie św. Filipa Nereusza, Solidarności 21, Ruda Śląska, Halemba

SzpilaMY w szkata

Graliście kiedyś w szkata? To gra karciana, która powstała jeszcze w XIX na terenie obecnych Niemiec, ale Ślązacy bardzo lubią w nią szpilać. Nazywana dlatego „śląskim brydżem”.

Nie każdy wie, ale popularna jest również w Wielkopolsce i Kaszubach. Zapraszamy, by poznać tą tradycyjną śląską grę!

Wstęp wolny!

Zapisz się, byśmy wiedzieli, że będziesz! – https://forms.gle/AkHeUrXcNyEUrEkF9

#funduszeUE #funduszeeuropejskie