Botaniczna Piątka Mikołów – edycja zimowa w Ogrodzie Świateł
Pierwsze spotkanie z Botaniczną Piątką w 2025 roku w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie! Zapraszamy do udziału w edycji zimowej w drugi piątek lutego w wyjątkowym otoczeniu Ogrodu Świateł! Zapisy od 11 stycznia na stronie www.botaniczna5.p





![Gigantyczny pożar na terenie PreZero Chorzowie. Przy Kluczborskiej płonie 6000 m² odpadów! [AKTUALIZACJA]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/06/732001334_4320113624923626_6836093845729584371_n.webp)










