Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

"Zuchwałość rzeczy marnych"

  • Rozpoczęcie wydarzenia:
  • Miejsce wydarzenia: Katowice

Kabaret Trzecia Strona Medalu w nowym programie: "Zuchwałość rzeczy marnych".

Kabaret Trzecia Strona Medalu w Katowicach

Tym razem odsłonimy trzecią stronę medalu sytuacji, z którymi utożsamić może się każdy z nas, które wywołują emocje, spędzają sen z powiek, podnoszą ciśnienie, gotują wodę w czajniku ale ostatecznie. No właśnie! Za rok będziemy się z tego śmiać, więc po co czekać rok? Pośmiejmy się już teraz! Humor nie do opisania a do doświadczenia na własnej skórze. Skierowany bezpośrednio w stronę widza i nastawiony na interakcje z publicznością. 

Spodziewaj się niespodziewanego! Czekają na Ciebie premierowe numery, piosenki, skecze z Ryjka 2023 (wygranego przez nas po raz drugi, decyzją publiczności Konkursu Na Boczku Rybnickiej Jesieni Kabaretowej) a i znajdzie się miejsce na HITA z ostatniego programu! Wszystko to okraszone muzyką na żywo na akordeonie!  

Na scenie niezmiennie: Marek Gajewski, Wojciech Smyk, Łukasz Adamus i Szczepan Szubzda!  Ulubieńcy publiczności! Zwycięzcy największych festiwali kabaretowych 2023! W tym: Zwycięzcy Ryjkowego Konkursu na Boczku „27.RYJEK 2023" w Rybniku! (decyzja publiczności) Laureaci Grand Prix 20. Festiwalu „TRYBUNAŁY UŚMIECHU 2023" w Piotrkowie Trybunalskim! Laureaci I Nagrody podczas 23. Festiwalu Kabaretowego „FERMENTY 2023″ w Bielsku-Białej! (decyzja publiczności) Laureaci III Nagrody oraz Nagrody Publiczności podczas 44. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry „LWHiS 2023″ w Lidzbarku Warmińskim! Laureaci II Nagrody oraz Nagrody Publiczności podczas 40. "TURNIEJU ŁGARZY 2023" w Bogatyni! 

Kabaret Trzecia Strona Medalu został zainicjowany w 2011 w Przemyślu, a od 2013 roku związany jest z krakowską sceną kabaretową. To paczka facetów o satyrycznym i prześmiewczym podejściu do życia, których zainteresowanie przerodziło się w pasję. 

To mieszanka młodości i doświadczenia przy akompaniamencie akordeonu. Obrońcy piosenki kabaretowej. Stali bywalcy realizacji telewizyjnych: Polsat, WP Polska, TV Puls, Zoom TV, Kino Polska, TVP Rozrywka, TVP 1, TVP 2. 

Uczestnicy ponad 90 festiwali kabaretowych, laureaci ponad 70 nagród i wyróżnień, w tym zwycięzcy Ryjkowego Konkursu na Boczku 2022 i 2023! Twórcy hitu "Baby dają w szyję":

Czterech facetów i grzejnik. Takie: kwartetowe trio w duecie a capella! Inteligentni, przystojni, zabawni – tylko tego im brakuje.

  • 4 kwietnia 2024 o godz. 19:00: Katowice - woj. Śląskie Miejski Dom Kultury "Bogucice-Zawodzie”, ul. Markiefki 44A

Bilety