Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Zaginęła 13-letnia Vanessa Pogorzałek z Bytomia

Dodano: , źródło: Zaginieni przed laty

20 lutego w Bytomiu zaginęła Vanessa Pogorzałek. 13-latka wyszła do szkoły i nie wróciła do domu. Od tamtej pory nie kontaktowała się z najbliższymi. 

Zaginęła 13-latka z Bytomia

Vanessa jest mieszkanką Bytomia (dzielnica Bobrek). 20 lutego wyszła rano do szkoły. Od tamtej pory nie wróciła do domu, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. 

- Ostatni kontakt był po godzinie 14:20 z babcią, której powiedziała, że  troszkę się spóźni, bo uciekł jej autobus. Telefon nastolatki jest nieaktywny, nie posiada dokumentów. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną oraz nie powróciła do miejsca zamieszkania – czytamy na stronie "Zaginieni przed laty" na Facebooku.

Rysopis zaginionej 13-latki: 

  • wzrost: 153 cm
  • sylwetka: szczupła budowa ciała 
  • włosy: brązowe, długie, dłuższa grzywka
  • kolor oczu: zielone

W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę, czarne spodnie jeansowe oraz białe adidasy (jak na zdjęciu). Posiada przy sobie czarny plecak w białe motylki.

- Osoby, które posiadają informacje na temat zaginionej, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji IV w Bytomiu pod numerem 47 853 38 10, lub redakcją "Zaginieni przed laty". Gwarantujemy anonimowość! – czytamy na stronie "Zaginieni przed laty" na Facebooku. 

Ładowanie Rozmowy