Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Zaginiona 13-latka odnaleziona dzięki pomocy mediów i internautów

Dodano: , źródło: KMP Chorzów

Policjanci z Chorzowa poszukują 13-letniej Nicoli Spandel. W środę 20 stycznia 2021 r. wyszła ona z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z Policją osobisty albo telefoniczny pod numerem 48 85 452 66 lub 112.


 

AKTUALIZACJA:

Dzięki szybkiej reakcji mediów oraz internautów odnaleziono zaginioną mieszkankę Chorzowa. Bardzo pomocne okazały się przekazywane przez internautów sygnały oraz spostrzeżenia. Policja dziękuje za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji.

Przypomnijmy, że 13-latka wczoraj 20 stycznia 2020 r. wyszła z domu, by spotkać się z koleżanką. Gdy o umówionej godzinie nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z bliskimi, zaniepokojona rodzina zgłosiła jej zaginięcie. Po przyjęciu zawiadomienia, chorzowscy policjanci wszczęli poszukiwania. Na stronie internetowej chorzowskiej Policji pojawił się komunikat, który bardzo szybko rozpowszechniony został w mediach. Od tego momentu do oficera dyżurnego chorzowskiej komendy zaczęły spływać informacje od internautów, czytelników i słuchaczy dotyczące miejsca aktualnego pobytu zaginionej. Dzięki temu dziewczynka cała i zdrowa została odnaleziona w Bytomiu.


 

Rysopis zaginionej: wzrost ok. 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy kol. blond - długie proste, oczy piwne. Znaki szczególne - nosi aparat ortodontyczny.

W chwili zaginięcia ubrana była w: kurtkę koloru zielonego, chustę koloru szarego, spodnie dżinsowe koloru jasnoniebieskiego, buty sportowe czarne z białym napisem NIKE, czapkę koloru szarego z napisem NASA.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z chorzowskiej komendy pod numerem 48 85 452 66 lub z najbliższą jednostką Policji – numer 112.

Ładowanie Rozmowy