Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

[AKTUALIZACJA] Tragedia w Tychach. W wypadku zginęła młoda kobieta!

Dodano: , źródło: Śląska Policja FB

Późnym wieczorem w niedzielę doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego na ul. Oświęcimskiej w Tychach. Śmierć poniosła jedna osoba - pasażerka pojazdu.

[AKTUALIZACJA - 11:00]

20-letni kierujący bmw był trzeźwy. Został przetransportowany do szpitala z urazem ręki, a następnie zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań. Postępowanie w sprawie wypadku jest prowadzone przez tyskich policjantów pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.


Śmiertelny wypadek na tyskich drogach

W Tychach doszło do tragicznego wypadku drogowego, który miał miejsce 4 lutego, około godziny 20:00 na ul. Oświęcimskiej (DK44). Wstępne ustalenia sugerują, że kierowca pojazdu marki BMW nie dostosował prędkości do warunków na drodze, co spowodowało wypadnięcie pojazdu z trasy i zderzenie z bramownicą. W wyniku tego tragicznego zdarzenia, pasażerka pojazdu poniosła śmierć na miejscu, natomiast kierowca został przewieziony do szpitala.

Czynności na drodze krajowej numer 44 trwały do późnych godzin nocnych, a trasa w obydwu kierunkach była całkowicie zablokowana. Usuwanie skutków zdarzenia przez pracujące na miejscu służby zostało zakończone około 2:00.

Ładowanie Rozmowy