Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

[AKTUALIZACJA] Śląscy policjanci poszukują kobiety podejrzewanej o usiłowanie zabójstwa!

Dodano:

Jaworzniccy policjanci poszukują 46-letniej Klaudii Szuper-Sielskiej. Kobieta jest podejrzewana o usiłowanie zabójstwa 6-letniego dziecka. [AKTUALIZACJA]: Dzięki przypadkowemu świadkowi, który rozpoznał poszukiwaną kobietę na zdjęciach zamieszczonych na profilach społecznościowych Śląskiej Policji, w Chrzanowie zatrzymano 46-latkę podejrzewaną o usiłowanie zabójstwa 6-letniego dziecka. Do zdarzenia doszło wczoraj (13 lipca) ok. godziny 21.00 na ul. Matejki w Jaworznie. Kobieta podeszła do bawiących się dzieci i bez wyraźnego powodu rzuciła w jedno z nich kamieniem. Poszkodowaną okazała się 6-letnia dziewczynka, która z poważnymi obrażeniami głowy zagrażającymi życiu i zdrowiu została przetransportowana do szpitala w Ligocie. 

Poszukiwana kobieta jest osobą bezdomną, bardzo często podróżuje po terenie całego kraju. Wczoraj według zeznań świadków zdarzenia ubrana była w niebieską kurtkę. Policjanci prowadzący śledztwo proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu kobiety. Funkcjonariusze czekają na każdą wiadomość pod całodobowymi numerami telefonu: 47 618 33 84 bądź pod numerem alarmowym 112.

Na chwilę obecną trwają poszukiwania kobiety, w które jest zaangażowanych kilkudziesięciu policjantów z Jaworzna i Katowic.

Ładowanie Rozmowy