Ministerstwo Zdrowia: ponad 2,5 tys. hospitalizowanych z powodu koronawirusa, wyzdrowiały 1133 osoby
Z powodu koronawirusa hospitalizowanych jest obecnie 2511 osób – podało w poniedziałek rano Ministerstwo Zdrowia.
Wyzdrowiały dotąd 1133 zakażone osoby
Według danych Ministerstwa Zdrowia, kwarantanną jest objętych 111 079 osób, a nadzorem sanitarno-epidemiologicznym – 17 266 osób.
Zakażenie potwierdzono dotąd u 9287 osób, z których 360 zmarło. (PAP)


![Gdzie nad wodę w województwie śląskim? Godziny otwarcia, atrakcje i opis zbiorników wodnych [część 3]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/06/0efc679b-2755-44ba-8fcf-07fc26cb889f.webp)






















Dodaj komentarz