Tragedia na ul. Energetyków w Halembie. Nie żyje 61-latek znaleziony w samochodzie

Czas czytania: 2 min.

Poranek w Halembie zakończył się dramatyczną interwencją. Dziś, 26 czerwca, przed godz. 7 służby otrzymały zgłoszenie o nieprzytomnym 61-latku w samochodzie przy ul. Energetyków w Rudzie Śląskiej. Mimo podjętej resuscytacji życia mężczyzny nie udało się uratować.

Nieprzytomny mężczyzna w samochodzie przy ul. Energetyków

– Przed godziną 7 wpłynęło do nas zgłoszenie dotyczące mężczyzny w samochodzie, który jest nieprzytomny i nie oddycha. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować – przekazała mł. asp. Martyna Szeja, oficer prasowa rudzkiej policji.

61-latek został znaleziony w samochodzie, którym chciał odjechać. Resuscytację rozpoczęła osoba zgłaszająca, a po przyjeździe patrolu policjanci kontynuowali próbę przywrócenia czynności życiowych. Mimo działań podjętych przez zgłaszającego oraz ratowników medycznych, mężczyzny nie udało się uratować.

Według informacji przekazanych przez rudzką policję, do zgonu doszło z przyczyn naturalnych.

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe

Tagi