Tragedia na ul. Energetyków w Halembie. Nie żyje 61-latek znaleziony w samochodzie
Poranek w Halembie zakończył się dramatyczną interwencją. Dziś, 26 czerwca, przed godz. 7 służby otrzymały zgłoszenie o nieprzytomnym 61-latku w samochodzie przy ul. Energetyków w Rudzie Śląskiej. Mimo podjętej resuscytacji życia mężczyzny nie udało się uratować.
Nieprzytomny mężczyzna w samochodzie przy ul. Energetyków
– Przed godziną 7 wpłynęło do nas zgłoszenie dotyczące mężczyzny w samochodzie, który jest nieprzytomny i nie oddycha. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować – przekazała mł. asp. Martyna Szeja, oficer prasowa rudzkiej policji.
61-latek został znaleziony w samochodzie, którym chciał odjechać. Resuscytację rozpoczęła osoba zgłaszająca, a po przyjeździe patrolu policjanci kontynuowali próbę przywrócenia czynności życiowych. Mimo działań podjętych przez zgłaszającego oraz ratowników medycznych, mężczyzny nie udało się uratować.
Według informacji przekazanych przez rudzką policję, do zgonu doszło z przyczyn naturalnych.


![Gdzie nad wodę w województwie śląskim? Godziny otwarcia, atrakcje i opis zbiorników wodnych [część 3]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/06/0efc679b-2755-44ba-8fcf-07fc26cb889f.webp)





















Dodaj komentarz