Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Koleje Śląskie oficjalnym organizatorem transportu podczas festiwalu INDUSTRIADA 2021!

Dodano: , źródło: KŚ

Koleje Śląskie już po raz ósmy aktywnie włączają się w obchody festiwalu Industriada 2021, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Technika. To Was zaskoczy”.  Tegoroczne święto Szlaku Zabytków Techniki to aż 341 niesamowitych wydarzeń, 38 wyjątkowych obiektów i 25 miejscowości turystycznych! Koleje Śląskie zostały oficjalnym organizatorem transportu podczas festiwalu, umożliwiając tym samym bezpłatny dojazd do wszystkich atrakcji INDUSTRIADY 2021.

INDUSTRIADA to święto Szlaku Zabytków Techniki i największy festiwal dziedzictwa przemysłowego w tej części Europy. 11 września 2021 roku odbędzie się już dwunasta edycja festiwalu. Organizator zaprasza do wspólnego poznawania tajemnic świata techniki. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się między innymi jak z technicznego punktu widzenia wykorzystywane są cztery żywioły, dlaczego żarówka się pali oraz czy technika bez obecności człowieka spełni swoje zadania.

Pełny program INDUSTRIADY 2021 jest dostępny na stronie www: https://industriada.pl/program/.

Koleje Śląskie to transportowe serce regionu: blisko 400 pociągów uruchamianych każdego dnia, krótki czas podróży, wygoda i bezpieczeństwo to tylko część z zalet śląskiego przewoźnika. Rezerwacja bezpłatnego przejazdu pociągami Kolei Śląskich odbywać się będzie przez systemem rezerwacji internetowej. Posiadaną rezerwację należy wymienić na bezpłatny bilet uprawniający do przejazdu. Można to zrobić w następujący sposób:

  • w dniu wydarzenia oraz dzień wcześniej – w kasach biletowych Kolei Śląskich,
  • w dniu wydarzenia – u kierownika pociągu. 

Zamianę rezerwacji na bilet należy dokonać bezpośrednio po wejściu do pociągu.  

Szczegóły dotyczące bezpłatnych przejazdów można znaleźć w regulaminie oraz na stronie internetowej www.industriada.pl/transport/ 

Link aktywacyjny do rezerwacji miejsc: www.industriada.kolejeslaskie.com 

Ładowanie Rozmowy