Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

IEM po raz 10. wraca do Katowic!

Dodano: , źródło: Intel Extreme Masters

Intel Extreme Masters, czyli wielkie święto graczy i gamingu, już po raz 10. odbędzie się w katowickim Spodku. Wydarzenie odbędzie się pod koniec lutego.

IEM znowu w Katowicach

Wydarzenie Intel Extreme Masters przez ostatnie 10 lat odbywało się w katowickim Spodku i nie inaczej będzie w tym roku - wielkie święto gamingu powraca na Śląsk! E-sportowcy z całego świata staną do walki o 1,5 miliona dolarów w turniejach w CS:GO czy StarCraft II. Samo wydarzenie rozpocznie się 15 lutego (kwalifikacje i fazy grupowe na Twitch.tv), jednak finałowe rozgrywki w Spodku będzie można oglądać od 25 do 27 lutego. Miłośnicy imprezy będą musieli się przygotować na spore zmiany w jej organizacji.

IEM 2022 w czasach pandemii

Na tegorocznej edycji IEM-a nie zobaczymy legendarnych kolejek pod Spodkiem – z uwagi na sytuację epidemiczną, organizatorzy zrezygnowali z darmowych wejść dla widzów. Aby w tym roku wziąć udział w wydarzeniu, konieczne będzie zakupienie biletu oraz posiadanie certyfikatu covidowego. Przez pandemię organizatorzy musieli zrezygnować także z targów IEM Expo, które były nieodłączną częścią trunieju.

Szczegółów na temat tegorocznej odsłony katowickiego IEM-a należy szukać na stronie wydarzenia.

Ładowanie Rozmowy