Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Czy Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu znowu odbędzie się w Chorzowie?

Dodano: , źródło: Presserwis

Chociaż od Sylwestra dzieli nas jeszcze ponad miesiąc, coraz więcej osób układając swoje plany na tę wyjątkową noc, zaczyna się zastanawiać, gdzie w tym roku zorganizowane zostaną największe sylwestrowe imprezy. Do takich niewątpliwie należy odbywająca się w ostatnich latach w naszym regionie Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023/2024 po raz kolejny w Chorzowie

Największa impreza roku zbliża się wielkimi krokami. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu po raz kolejny zostanie zorganizowana w Chorzowie. Stacja nie wydała jednak oficjalnego komunikatu, który potwierdziłby te doniesienia. 

Jak donosi Presserwis, zapadła decyzja, że impreza odbędzie się w Chorzowie. Trwają jednak rozmowy na temat dokładnej jej lokalizacji. Według nieoficjalnych źródeł ważą się dwie możliwości: Stadion Śląski oraz Pola Marsowe.

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu od kilku lat organizowana jest w naszym regionie. Najpierw impreza odbywała się w Katowicach obok Spodka, później na Stadionie Śląskim lub w innym miejscu na terenie Parku Śląskiego. Gdzie dokładnie impreza będzie się odbywać w tym roku jeszcze nie wiadomo. Możemy mieć jednak nadzieję, że podobnie jak w zeszłym roku Sylwestrowa Moc Przebojów zostanie zorganizowana z pełnym rozmachem w Chorzowie.

W zeszłym roku podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Chorzowie wystąpili między innymi: Michał Wiśniewski, Dawid Kwiatkowski, Doda, Cleo, Michał Szczygieł czy Michael Patrick Kelly.

Kogo chcielibyście zobaczyć na scenie, podczas tegorocznej Sylwestrowej Mocy Przebojów?

Ładowanie Rozmowy