Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Parodia młodych mieszkańców Katowic "Ona by tak chciała służyć ze mną" stała się hitem!

Dodano:

"Ona by tak chciała służyć ze mną" - to parodia hitu disco polo, który nagrał Ronnie Ferrari. Hit młodych mieszkańców Katowic spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem internautów.

Ministrancka parodia hitu disco polo

Przebój Ronniego Ferrari "Ona by tak chciała" zainspirował grupkę ministrantów z parafii pw. św. Szczepana w Katowicach - Bogucicach i parafii pw. św. Antoniego z Padwy w Dąbrówce Małej do stworzenia własnej, nieco zmodyfikowanej wersji piosenki.

Zamieszczony w serwisie Youtube przerobiony utwór został poświęcony między innymi chętnym do służenia w Kościele kobietom:

- Ona by tak chciała służyć ze mną, nosić albę i pomagać księżom. Ona by tak chciała dzwonić ze mną, brać kadzidło, potem iść z pateną - słyszymy w refrenie.

Jak podkreślają autorzy - Ona by tak chciała służyć ze mną, to produkcja zrobiona przez "prawdziwych ministrantów, a nie jakichś podrabiańców i nie ma na celu nikogo obrazić".

Tekst do ich wersji hitu stworzyli Roman Bodzioch oraz Patryk Paszko. Skład ministranckiego zespołu tworzą: Mateusz Wyszogrodzki, Kacper Gieroń, Sebastian Wróbel, Romek Bodzioch oraz Adrian Fiszer.

"Ona by tak chciała służyć ze mną" - nowy hit internetu

Hit młodych mieszkańców Katowic spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem internautów. Pod klipem, który zbiera coraz więcej wyświetleń. Obecnie jest to już ponad 1 700 000 wyświetleń! "To będzie hit każdej zakrystii" - pisze jeden z obserwatorów. "Super wam poszło, lepsze od oryginału" - dodaje kolejny. "Nareszcie ktoś nagrał tą piosenkę we WŁAŚCIWY sposób…" - zaznacza fan ministrantów.

A, jak Wam podoba się dzieło ministrantów z Katowic? Piszcie w komentarzach!

 

Ładowanie Rozmowy