Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Harry Potter jedzie na Chebzie! Takiego dubbingu jeszcze nie słyszeliście!

Dodano: , źródło: YT Niklaus Pieron

Niklaus Pieron, youtube’owy twórca ze Śląska, dodał na swój kanał kolejny zabawny film. Tym razem przeniósł nas wszystkich w klimaty Harrego Pottera, tyle że słynny mały czarodziej używa ślonskiej godki! 

Jedyny w swoim rodzaju

Niklaus Pieron zaskoczył wszystkich, gdy dodał na swój kanał zupełnie nową interpretację jednej z najbardziej znanych scen z serii filmów o Harrym Potterze. Tym razem mały czarodziej, który dociera na dworzec nie jedzie do Hogwartu, a na Chebzie, do swojej ciotki. Bohaterowie posługują się śląską gwarą, co dodaje scenie polotu i wyjątkowości. Na przykład Fred i George, znani z serii o Harrym Potterze bliźniacy, stają się Achimem i Pyjtrem. 

Tą wyjątkową wersję Harrego Pottera możecie obejrzeć poniżej!

Niklaus Pieron – iście śląski YouTuber

Niklaus Pieron tworzy bardzo zróżnicowane treści – tworzy śląski dubbing do znanych scen z filmów i gier, nagrywa materiały z różnych miejsc na Śląsku, a także tworzy vlogi z gotowania – i to nie tylko typowo śląskich dań. W swoich materiałach przemyca również wiedzę o Śląsku i śląskiej gwarze w bardzo zabawny sposób. W cyklu "Śląskie Słowa na Dziś" wyjaśnia znaczenie wybranych kilku śląskich słów - dzięki przystępnej formie, dużo łatwiej je zapamiętać. 

KANAŁ NIKLAUS PIERON

Ładowanie Rozmowy