W jednym z budynków wielorodzinnych w Siemianowicach Śląskich wybuchł pożar
W nocy z niedzieli na poniedziałek w jednym z budynków wielorodzinnych w Siemianowicach Śląskich wybuchł pożar. Z budynku ewakuowano 15 mieszkańców, w tym 6 dzieci. Jedno z nich, półtoraroczne, zabrano do szpitala.
Do zdarzenia doszło w niedzielę w Siemianowicach Śląskich przy ul. Powstańców. Na poddaszu w budynku wielorodzinnym, 4-kondygnacyjnym, wybuchł pożar. Służby ewakuowały 15 osób, w tym 6 dzieci. Jedno z nich, półtoraroczne, zabrano do szpitala.
Przyczyna pożaru nie jest znana. W budynku zamontowana była specjalna czujka ostrzegająca przed czadem i to ona zaalarmowała lokatorów. W poniedziałek wcześnie rano mieszkańcy wrócili do mieszkań.





![Gdzie nad wodę w województwie śląskim? Godziny otwarcia, atrakcje i opis zbiorników wodnych [część 2]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/06/main-35.webp)














Dodaj komentarz