Biegacze przywitali wiosnę! Zobaczcie zdjęcia z Biegu Wiosennego w Parku Śląskim!
Dziś, 12 marca, biegacze stanęli na starcie X edycji Biegu Wiosennego w Parku Śląskim. To jedna z największych i najważniejszych imprez biegowych na Śląsku. Jak im poszło? Zobaczcie zdjęcia!
Biegowe rozpoczęcie wiosny
12 marca o godzinie 10:00 na Polach Marsowych biegacze rozpoczęli X Bieg Wiosenny. Do pokonania mieli urozmaiconą, 10-kilometrową pętlę biegnącą przez najurokliwsze zakątki Parku Śląskiego. W biegu wystartowało ponad 1000 zawodników! Pierwsze miejsce zajął Mateusz Mrówka, drugie Bartosz Jarczok, a trzecie Rafał Formicki. Z całą tabelą wyników możecie zapoznać się poniżej!
Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak wyglądała biegowa rywalizacja!
Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak wyglądała biegowa rywalizacja!








































































































![Gdzie nad wodę w województwie śląskim? Godziny otwarcia, atrakcje i opis zbiorników wodnych [część 2]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/06/main-35.webp)














Dodaj komentarz