Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Znany kucharz gotował na otwarciu studia Verle Küchen w Katowicach

Dodano: , źródło: Artykuł sponsorowany

Najnowsze studio kuchni Verle Küchen

Październik to wyjątkowy miesiąc dla marki Verle Küchen, która poszczycić może się kolejnym studiem kuchni w Polsce, a konkretnie na Śląsku. Na uroczystej inauguracji w roli gościa honorowego pojawił się sam Joseph Seeletso¸ znany między innymi z polskiej edycji programu Top Chef, w której występował w roli jurora. Popularny szef kuchni, sprawdzając funkcjonalność mebli kuchennych Verle i sprzętów AGD Siemens, popisywał się kulinarnymi zdolnościami i serwował wyśmienite potrawy. W centrum uwagi znalazły się również prezentowane na ekspozycjach meble Verle Küchen.

Wyjątkowe meble od Verle Küchen

Dlaczego meble kuchenne Verle Küchen są tak wyjątkowe? W pierwszej kolejności wyróżnia je wysoka jakość. Wszystkie bowiem produkowane są w renomowanych niemieckich fabrykach z niezwykłą dbałością o każdy detal. To z kolei sprawia, że cechują się szczególną trwałością. Sam producent zresztą udziela na nie 5-letniej gwarancji. Poza tym, są wysoce funkcjonalne, a to oznacza, że przynoszą nam dodatkowy komfort podczas wykonywania kuchennych prac. A do tego możemy zamówić je na wymiar, by mieć pewność, że idealnie wpasują się w nasze wnętrza. Kolekcje Verle, poza meblami kuchennymi, obejmują także meble do łazienki, salonu, przedpokoju, garderoby i pralni.

Katowice doceniają Verle Küchen

Nowo otwarte Studio Kuchni Verle Katowice znajdziemy przy ul. Roździeńskiego 212. Jest to, obok Studia Kuchni Verle Kotłowski, drugi już salon działający na terenie Katowic. Swoim klientom oferuje kompleksową pomoc w aranżacji wnętrz: od przygotowania projektu po jego realizację. Jednocześnie, korzystając z usług studia Verle, możemy korzystać też z doświadczenia i wiedzy profesjonalnych projektantów, zarówno w zakresie urządzania wnętrz, jak i doboru sprzętu AGD.

Więcej zdjęć z wydarzenia: https://verlekuchen.com/otwarcie-nowego-studia-verle-katowicach/
Dane kontaktowe do nowo otwartego studia meblowego Verle: https://verlekuchen.com/partnerzy/studio-kuchni-verle-katowice/

Ładowanie Rozmowy