Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Wynajem ciężkich dźwigów w Katowicach - 24 h / 7 dni w tygodniu

Dodano: , źródło: Artykuł sponsorowany

Usługi dźwigowe realizowane przez ludzi z doświadczeniem

Skorzystaj z usług specjalistów od najtrudniejszych zadań. Realizacja wiaduktów, budowy elektrowni, elektrociepłowni, dróg, wiaduktów, hal, fabryk to dla nas codzienne wyzwania, które wykonujemy z sukcesem. Również wtedy, gdy konieczne jest przenoszenie ładunków z wykorzystaniem dwóch dźwigów jednocześnie.

To rozwiązanie, które pozwala przeskoczyć ograniczenia związane ze zbyt małą ilością miejsca dla ciężkiego sprzętu.

Oczywiście takie podnoszenia wymagają dodatkowych przygotowań. Mamy własne centrum technologiczne, zajmujące się opracowywaniem tego typu zleceń. Inżynierowie zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie, potrafią więc zaplanować usługi dźwigowe z wykorzystaniem dwóch żurawi jednocześnie.

Dogłębnie przyglądają się okolicznościom w jakich będą się odbywały prace, planują rozstawienie dźwigów i obliczają dopuszczalne ciężary. Dzięki ich analizom eliminujemy niepotrzebne ryzyko, które zawsze towarzyszy skomplikowanym podnoszeniom.

Zrealizujemy każde zlecenie na terenie Katowic i nie tylko!

Drugim etapem, który decyduje o sukcesie usług dźwigowych świadczonych przez Dźwigi Sołtys, jest wykonanie przygotowanych harmonogramów prac. Zajmują się tym najlepsi operatorzy zatrudnieni w naszej firmie. To osoby z wyjątkowym doświadczeniem i umiejętnościami.

Wysięgnikiem ciężkiego dźwigu potrafią manewrować z dokładnością do kilkudziesięciu centymetrów. Realizacja usługi dźwigowej w Katowicach lub innym małym mieście nie jest więc dla nich problemem. Potrafią sobie poradzić zarówno wśród budynków, jak i pod dachem hali produkcyjnej.

Dlaczego warto wybrać firmę Dźwigi Sołtys do realizacji podnoszeń w Katowicach?

Zamawiając u nas usługi dźwigowe (Katowice i inne miasta) stawiasz na profesjonalizm i rzetelnego partnera! Przekonaj się dlaczego warto wynająć dźwig u nas:

  • Szybkość realizacji. Zapewniamy błyskawiczny dojazd do Katowic, miast na Śląsku i w południowej Polsce.

  • Własne zaplecze sprzętowe obejmujące ponad 30 różnych maszyn. Mamy w ofercie dźwigi 250, 300 i 500 ton oraz mniejsze jednostki.

  • Doświadczenie i bogate portfolio wykonanych prac. Możemy się pochwalić tysiącami zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski.

  • Jesteśmy stałym partnerem wielu firm budowlanych, drogowych, kolejowych, elektroenergetycznych i deweloperskich.

Potrzebujesz profesjonalnych usług dźwigowych? 

Dźwigi Katowice - Sołtys sp. z o. o. dane kontaktowe

Można się z nami skontaktować mailowo i telefonicznie. Na telefony czekamy przez całą dobę. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org

Więcej informacji na stronie Dźwigi Katowice  


Ładowanie Rozmowy