Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

POZNAJ 3 SPOSOBY na spędzenie czasu z dziećmi w upał i obudź swoją wyobraźnię!

Dodano: , źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

c! Szukając idealnego miejsca na spędzenie wolnych dni z rodziną lub grupą znajomych, Funzeum w Gliwicach jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Funzeum znajduje się na terenie centrum handlowego Europa Centralna, a nasze centrum nauki i rozrywki oferuje mnóstwo atrakcji dla wszystkich odwiedzających. Sprawdź trzy sposoby na spędzenie czasu z dziećmi w upał i obudź swoją wyobraźnię!

Wycieczki zorganizowane z przewodnikiem

Jednym z najważniejszych atutów Centrum Nauki i Rozrywki Funzeum w Gliwicach jest możliwość zorganizowania wycieczki z przewodnikiem. Z radością zapraszamy kolonie i półkolonie na angażujące oprowadzanie po naszych strefach. Dzieci i dorośli są mile widziani w każdym wieku. Nasze Centrum jest łatwo dostępne z autostrady, co zapewnia wygodny dojazd nawet dla grup z daleka. Przewodnik pokaże Wam najciekawsze instalacje, wyjaśni zasady interaktywnych zabaw i pomoże odkryć wszystkie sekrety Funzeum.

Codzienne atrakcje

Każdego dnia przez całe wakacje zapraszamy na specjalne atrakcje, które uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. Codziennie oferujemy możliwość wzięcia udziału w kole fortuny, zrobienia sobie sesji zdjęciowych z naszym fotografem, udziału w specjalnych zabawach i eventach organizowanych przez naszych animatorów, robienia kolorowych warkoczyków oraz malowania twarzy. To idealny sposób na urozmaicenie dnia i spędzenie czasu w przyjemnych warunkach.

Ochłoda w te wakacje

Nie ma lepszego sposobu na ochłodę niż wypicie zimnej lemoniady i zagryzienie lodami. Dlatego w Funzeum dbamy o to, aby każdy mógł poczuć smak wakacji. Nasze strefy gastronomiczne oferują szeroki wybór lodów, napojów i przekąsek, które sprawią, że upalne dni staną się przyjemniejsze. Odpocznij w cieniu, delektując się zimnymi przysmakami i nabierz energii do dalszej zabawy.

Odkryj centrum nauki i rozrywki

W Funzeum nauka staje się przygodą, a każdy moment to czysta radość. Nasze centrum oferuje 5 stref tematycznych z ponad 90 interaktywnymi instalacjami, które pobudzają wyobraźnię jak nigdzie indziej. Od strefy fizyki, gdzie można eksperymentować z siłami natury, przez strefę kosmosu, aż po strefę kreatywności, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty artystyczne. Każda strefa to nowe doświadczenia i mnóstwo zabawy.
Ogólne informacje

Odkryj Centrum Nauki i Rozrywki! Funzeum to 5 stref, ponad 90 instalacji i niezapomniana zabawa! Tutaj nauka staje się przygodą, a każdy moment to czysta radość. Znajdziesz nas w Gliwicach, w centrum handlowym Europa Centralna. Niech zabawa zacznie się już teraz!


 

Ładowanie Rozmowy