Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Złote Gody w Siemianowicach Śląskich. Rafał Piech złożył wizytę jubilatom

Dodano: , źródło: UM Siemianowice Śląskie

Rodowitych siemianowiczan, obchodzących Złote Gody, państwa Halinę i Henryka Wistelów, odwiedził wczoraj prezydent Rafał Piech wraz z kierownik USC Magdaleną Mietłą. Prezydent udekorował Jubilatów nadanymi im przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie oraz złożył serdeczne gratulacje w swoim imieniu. Nie obyło się bez pięknego bukietu oraz drobnego upominku.

50 lat małżeństwa z Siemianowic Śląskich

Wspólne pół wieku to szmat czasu, mnóstwo wydarzeń, które – czy to razem przeżywaną radością, czy troską – cementowały związek państwa Wistelów. Nadal są razem, nadal się wspierają i pokonują codzienne problemy. Ten razem spędzony czas potwierdził, że powiedziane sobie przed 50 laty „tak” było dobrym wyborem, a łączące ich uczucie stanowiło prawdziwą, głęboką miłość.

Pięknie o niej Halina i Henryk opowiadali swoim gościom, którzy bardzo mile spędzili u Złotych Jubilatów czas.

"Życzę Państwu kolejnego jubileuszu, który powitacie w dobrym zdrowiu, z równą pogodą ducha i wzajemną miłością, jak ten dzisiejszy. Byłoby mi bardzo miło i wówczas spotkać tak wspaniałą małżeńską parę, która swoim przykładem pokazuje, jak pięknie pielęgnować wzajemne uczucie" - mówili jubilaci.

Ładowanie Rozmowy