Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Zaginęła 15-letnia Paulina z Czerwionki-Leszczyn

Dodano: , źródło: KMP Rybnik

Policjanci z Komisariatu Policji w Czerwionce -Leszczynach poszukują 15-letniej Pauliny Gorzawskiej. Zaginiona w środę 19 stycznia około godziny 15.30 wyszła z domu na spacer z psem i do chwili obecnej nie powróciła, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Policja i rodzina szukają zaginionej 15-latki

Zaginiona Paulina Gorzawska wyszła z domu rodzinnego w miejscowości Czerwionka-Leszczyny w woj. śląskim przy ulicy Żorskiej 19 stycznia 2022 około godziny 15.30. Miała ze sobą pieska Nero i telefon komórkowy. 

- Mamie Paulina powiedziała, że idzie odwiedzić koleżankę. Kiedy nie wróciła na umówioną godzinę, zaniepokojona mama Pauliny próbowała się z nią skontaktować, niestety telefon był już nieaktywny – czytamy na stronie Fundacji Śladem Zaginionych.

Ustalono, że dziewczynka nie dotarła do koleżanki. Od tamtej pory nie nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi i jej telefon pozostaje nieaktywny.

- Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Policją pod nr 47 85 577 10 lub 112 – apeluje policja.  

Można też kontaktować się z Komisariatem Policji Czerwionka-Leszczyny, mieszczącego się przy ul. 3 maja 40.

Zaginiona 15-letnia Paulina - rysopis

  • wzrost 158 cm;
  • sylwetka szczupła;
  • włosy czarne z brązowymi odrostami, proste,
  • oczy niebiesko-zielone,
  • ma kolczyk w nosie.

Paulina ubrana była w czarną kurtkę zimową typu "bomberka", czarne jeansy i białe buty sportowe marki Adidas. Miała ze sobą także saszetkę-torbę koloru czarnego z białym napisem "Reebok" oraz czapkę z daszkiem koloru czarnego.

Ładowanie Rozmowy