Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

[AKTUALIZACJA] Zabójstwo w Piekarach Śląskich. Nie żyje 39-latek!

Dodano: , źródło: Radio Piekary / Eska Śląsk / Śląska Policja

Zabójstwo w Piekarach Śląskich. Nie żyje 39-latek. Policja ustala wszystkie okoliczności tego zdarzenia.


[AKTUALIZACJA - 26 lutego godz. 11:00]

Dzięki szybkim działaniom piekarskich policjantów ustalono tożsamość napastnika. Kilkadziesiąt minut później patrol dzielnicowych zatrzymał do sprawy 44-latka. Do późnych godzin nocnych na miejscu zdarzenia pracowali śledczy pod nadzorem Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Piekarach Śląskich podinspektora Mateusza Gilge oraz prokuratora, który zlecił sekcję zwłok. Policyjny technik zabezpieczył również nóż. Zatrzymany trafił do policyjnej celi. W niedzielę przed południem prokurator przedstawił mu zarzut zabójstwa oraz wystąpił z wnioskiem o tymczasowy areszt. Sąd przychylił się do niego, a mężczyzna trafił za kratki, gdzie będzie czekał na wyrok w sprawie zbrodni, którą popełnił.


Zabójstwo w Piekarach Śląskich

W piątek, 23 lutego, w piekarskiej dzielnicy Brzeziny Śląskie doszło do tragedii. 39-letni mężczyzna został zamordowany. Szczegóły zbrodni nie są jeszcze dokładnie znane, choć jak informuje policja, zatrzymano już 44-latka, który może mieć związek ze sprawą. 

Z nieoficjalnych informacji wynika, że 39-latek został pchnięty nożem. Obecnie nie jest znany motyw sprawcy. 

Obecnie trwają działania śledczych, którzy wyjaśniają szczegółowe okoliczności całego zdarzenia. Na niedzielę zaplanowano czynności z udziałem prokuratora.

Ładowanie Rozmowy