Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Tragedia w powiecie tarnogórskim. W wypadku zginął 48-letni mężczyzna!

Dodano: , źródło: Śląska Policja

Tarnogórscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dziś nad ranem w gminie Tworóg. W wyniku czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką zginął 48-letni mężczyzna.

Śmierć w wypadku na DK 11

Do wypadku doszło dziś przed godziną 7.00 na prostym odcinku drogi krajowej numer 11 pomiędzy Tworogiem a Pustą Kuźnicą. Mundurowi wstępnie ustalili, że 48-letni mieszkaniec powiatu lublinieckiego jadąc osobowym fordem w kierunku Lublińca, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciągnikiem siodłowym z naczepą, którym kierował 26-latek z województwa świętokrzyskiego. Niestety kierujący z forda poniósł śmierć na miejscu. Na czas czynności policjanci zamknęli ruch na tym odcinku drogi i wyznaczyli objazdy. Śledczy pod nadzorem prokuratora będą teraz badać dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

Biorąc pod uwagę trudne warunki na drodze, apelujemy do wszystkich o bezpieczną jazdę. Nadmierna prędkość i brawura może prowadzić do podobnych sytuacji na drodze. Razem zadbajmy o to, aby wszyscy szczęśliwie dotarli do celu. - czytamy na stronie Śląskiej Policji.

Ładowanie Rozmowy