Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Straż Pożarna potrąciła dziecko na ul. Mikołowskiej w Katowicach. 8-latek trafił do szpitala!

Dodano:

Wczoraj, 17 stycznia ok. godziny 12:00 doszło do potrącenia dziecka na ulicy Mikołowskiej, w centrum Katowic. 8-letni chłopiec wszedł pod jadący wóz strażacki, w wyniku czego doznał urazu stopy. Ranne dziecko zostało przewiezione do szpitala.

8-latek potrącony przez wóz strażacki w Katowicach

Katowicka drogówka dostała wczoraj wezwanie do niebezpiecznego zdarzenia w centrum Katowic na ul. Mikołowskiej. Autobus zatrzymał się na końcu pasów przy przejściu dla pieszych, aby przepuścić nadjeżdżający na sygnałach wóz strażacki. 8-letni chłopiec, który chciał przejść na drugą stronę ulicy, odebrał ten manewr, jako ustąpienie mu pierwszeństwa. Niewidoczny dla załogi straży pożarnej chłopiec, wbiegł na pasy.

- Chłopiec wybiegł zza autobusu, gdzie nie był on widoczny dla nadjeżdżających strażaków - mówiła podkom. Agnieszka Żyłka - Oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Doszło do potrącenia chłopca, który dostał urazu stopy. Chłopiec wraz ze swoją matką został przetransportowany do szpitala. Trwają czynności, polegające na przesłuchaniu świadków zdarzenia i sprawdzenia monitoringu z miejsca zdarzenia.

Ładowanie Rozmowy