Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Rybnik: Policja poszukuje zaginionej matki z 1,5-rocznym dzieckiem!

Dodano:

Śląscy policjanci poszukują zaginionej 28-letniej Sary Kozłowskiej oraz jej 1,5-rocznego syna Milana Wramby. We wtorek kobieta wyszła wraz z dzieckiem z domu, nie mówiąc nikomu dokąd się udaje. Od tej pory nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Informacje na temat poszukiwanych, wraz z ich zdjęciami i rysopisem, opublikowała w czwartek komenda wojewódzka w Katowicach.

"Z dotychczasowych ustaleń wynika, że Sara Kozłowska w dniu 5 maja 2020 r. około 12.00 wyszła z miejsca zamieszkania w Rybniku przy ul. Władysława Stanisława Reymonta. Nie powiedziała nikomu, gdzie się udaje. Kobieta zabrała ze sobą 1,5-rocznego syna Milana Wrambę. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu ze swoimi bliskimi" - podała śląska policja.

MILAN WRAMBA

  • RYSOPIS: wzrost 86 cm, szczupła budowa ciała, oczy niebieskie, niepełne uzębienie – widoczne zęby 1, 2, 3.
  • WIEK: 1,5 roku.
  • UBIÓR: buty białe na rzepy, czerwona kurtka, niebieska czapka. Dziecko jest przewożone w spacerowym wózku dziecięcym koloru biało-czarnego (biało-czarne paski na zadaszeniu, poduszka biała w czarne zygzaki, beżowy wełniany kocyk).

SARA KOZŁOWSKA

  • RYSOPIS: wzrost 160-165 cm, szczupłej budowy ciała, włosy do ramion koloru blond, oczy koloru piwnego.
  • WIEK: 28 lat.
  • UBIÓR: spodnie jeansowe koloru niebieskiego, bluza koloru jasnoszarego, zielona kurtka, buty botki czarne z cekinami.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych, policja prosi są o kontakt z dyżurnym komendy w Rybniku pod numerem telefonu 32 42 95 255, Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku mailowo (kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl) lub telefonicznie: 32 42 95 388. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji lub wybrać numer alarmowy 112.

Ładowanie Rozmowy