Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Na Śląsku pojawił się nowy milioner. W Gliwicach padła szczęśliwa „szóstka”

Dodano: , źródło: Totalizator Sportowy/fot. Pixabay

Sobota 12 listopada okazała się wyjątkowo szczęśliwa dla mieszkańca Gliwic. W jednej z kolektur na terenie miasta wytypowano zwycięską „szóstkę”. O jak dużej wygranej mowa?

Choć mamy dopiero połowę listopada to w Lotto Plus padły już cztery główne wygrane w wysokości miliona złotych każda. Dwie ostatnie padły w Wałbrzychu (w czwartek 10 listopada) i w Gliwicach (w sobotę 12 listopada).

Zakład pierwszej wspomnianej wyżej wygranej kupiono w wałbrzyskim punkcie LOTTO przy ul. Wieniawskiego 70. Nowy Lottomilioner zaufał swojemu szczęściu i zagrał na chybił trafił. Wśród sześciu liczb, które wylosowano 10 listopada znalazły się 3, 6, 26, 33, 42, 43.

„Szóstka” w Lotto Plus padła w Gliwicach

Druga „szóstka” w Lotto Plus została odnotowana 12 listopada w Gliwicach. Posiadacz kuponu wartego milion złotych zagrał na chybił trafił w kolekturze przy ul. Czwartaków 16. Liczby, które zostały wylosowane w minioną sobotę i przyniosły wielką wygraną jednemu z graczy to 2, 10, 30, 34, 37, 44.

Mieszkaniec Gliwic jest jednym z wielu szczęśliwców, którzy zostali zwycięzcami w loteriach Totalizatora Sportowego. W październiku Ekstrę Pensję udało się wylosować bytomianinowi, a we wrześniu mieszkańcowi Wilamowic (powiat bielski) i Czeladzi. Wygrane padły również w Częstochowie i Jastrzębiu-Zdroju.

Ładowanie Rozmowy