Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Mysłowicki policjant z kolejnymi medalami w pływaniu!

Dodano: , źródło: Śląska Policja

Policjant z Mysłowic starszy sierżant Paweł Jankowski został Mistrzem i Wicemistrzem Śląska w pływaniu w kategorii Open. Zawody odbyły się 17 i 18 listopada na pływalni olimpijskiej w Gliwicach. To kolejny sukces naszego kolegi, który tydzień wcześniej został czterokrotnym Mistrzem Polski.

Kolejne sukcesy mysłowickiego policjanta

W miniony weekend w Gliwicach odbyły się Zimowe Mistrzostwa Śląska Open w Pływaniu. Policjant z Mysłowic - starszy sierżant Paweł Jankowski, zdobył złoty i dwa srebrne medale osiągając następujące wyniki: