Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Mysłowicki policjant 4-krotnym Mistrzem Polski w pływaniu

Dodano: , źródło: Śląska Policja

Policjant z mysłowickiej komendy - starszy sierżant Paweł Jankowski wywalczył cztery złote medale podczas Otwartych Zimowych Mistrzostw Polski w Pływaniu w kategorii Masters. Zawody odbyły się w dniach 10-12 listopada w Łodzi. Zwycięska passa trwa i wierzymy, że nie są to ostatnie sukcesy sportowe naszego kolegi.

Wielki sukces mysłowickiego policjanta

W miniony weekend w Łodzi odbyły się Otwarte Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters. Policjant z Mysłowic - starszy sierżant Paweł Jankowski, startujący w kategorii wiekowej 25-29 lat, w znakomitym stylu zdobył 4 złote medale, osiągając następujące wyniki:

  • Złoty medal w kategorii wiekowej 25-29 lat na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym z rezultatem 25,69 s; 
  • Złoty medal w kategorii wiekowej 25-29 lat na dystansie 50 metrów stylem dowolnym z rezultatem 23,22 s;
  • Złoty medal w kategorii wiekowej 25-29 lat na dystansie 100metrów stylem dowolnym z rezultatem 50,84 s; 
  • Złoty medal w kategorii wiekowej 25-29 lat na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym z rezultatem 56,27 s; (Rekord Polski w swojej kategorii wiekowej).

Nie są to pierwsze i mamy nadzieję, nie ostatnie sukcesy sportowe Pawła, który na co dzień dba o bezpieczeństwo mieszkańców Mysłowic, a po służbie znajduje czas systematyczny trening. Swoją miłością do pływania próbuje zarazić też innych. - czytamy na stronie Śląskiej Policji.

Ładowanie Rozmowy