Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Matka dwójki dzieci potrzebuje pomocy. Trwa zbiórka na jej walkę z nowotworem mózgu

Dodano:

Pani Marzena z Wisły jest matką dwójki chłopców i kochającą żoną. Od grudnia 2022 roku prowadzi walkę z glejakiem mózgu. Mąż kobiety założy internetową zbiórkę na jej leczenie.

Marzena z Wisły walczy z glejakiem mózgu. Potrzebna jest pomoc!

Pani Marzena mieszkająca w Wiśle wraz ze swoim mężem i dwójką synów w wieku 4 i 6 lat, potrzebuje naszej pomocy. Spokojne życie rodziny zmieniło się wraz z usłyszaną diagnoza - nowotwór mózgu. 

Wszystko zaczęło się w grudniu 2022 roku, kiedy pani Marzena trafiła do szpitala z silnymi bólami głowy. Jak się okazało, w jej mózgu pojawił się guz, a dokładnie glejak wielopostaciowy. Operacja została przeprowadzona niemal natychmiastowo, niestety to wciąż nie koniec jej walki o powrót do zdrowia. Guz udało się wyciąć, ale okazał się złośliwy i bardzo szybko pojawiły się przerzuty w drugiej półkuli mózgu. Pani Marzena poddała się radio- i chemioterapii.

Rodzina musiała odłożyć swoje marzenia oraz plany i skupić się na walce z nowotworem. Trwające leczenie jest czasochłonne, obciążające psychicznie i bardzo kosztowne, dlatego mąż Pani Marzeny założył internetową zbiórkę. 

- Moja kochana żona, zawsze stawiała dobro innych ponad swoje, zawsze dbała o innych bardziej niż o siebie, a teraz sama potrzebuje waszej pomocy. Zbiórkę chcemy przeznaczyć na leczenie Marzeny i na to co z leczeniem związane - lekarstwa, dieta, konsultacje specjalistyczne, transport, środki medyczne. Lista jest nieskończenie długa... - pisze Marcin, mąż Marzeny w opisie zbiórki.

Możemy wesprzeć leczenie pani Marzeny i zapewnić jej spokój, aby nie musiała martwić się o rodzinę pod kątem finansowym. Na ten moment udało się zebrać blisko 35 tysięcy złotych z założonych 150 tysięcy. Zbiórkę można wesprzeć wpłacając dowolną kwotę TUTAJ.

Ładowanie Rozmowy