Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

17-letnia Malwina z Zawiercia bierze udział w preselekcjach do Eurowizji 2024!

Dodano: , źródło: YouTube

Malwina Gola, 17-latka z Zawiercia, postanowiła podzielić się swoim talentem wokalnym z całą Europą. Postanowiła zgłosić swój debiutancki singiel „No more” do polskich preselekcji na Eurowizję 2024.

Utalentowana zawiercianka

Malwina Gola ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej w klasie skrzypiec. Obecnie 17-latka jest uczennicą I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Zawierciu, a także sosnowieckiej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie śpiewu klasycznego. Malwina z powodzeniem brała udział w wielu muzycznych konkursach.

Do tej pory nastolatka nagrywała wyłącznie covery utworów znanych wykonawców, takich jak Celine Dion czy Sam Smith. Teraz postanowiła nagrać własny utwór. 

- „No more" to debiutancki singiel Malwiny. Jest to energetyczna piosenka pop, która porywa słuchacza swoim dynamicznym tempem i chwytliwym refrenem. Tekst zawiera inspirujące słowa o pokonywaniu trudności, niezależności i odwadze w podążaniu własną drogą. Zakończenie piosenki jest pełne optymizmu, który wzmacnia przesłanie o zwycięstwie nad przeciwnościami. Mimo nieprzychylności i wątpliwości innych ludzi warto trzymać się swoich marzeń i pokonywać przeszkody. – czytamy w opisie utworu w serwisie YouTube.

Utworu zawiercianki możecie posłuchać poniżej!

Malwina może podbić Europę

Malwina Gola zgłosiła swój debiutancki singiel do polskich preselekcji do Eurowizji 2024. Nastolatka będzie rywalizowała ze znanymi polskimi wokalistami, m.in. Darią, Krystyną Prońko, Marcinem Maciejczakiem czy Justyną Steczkowską. Oficjalny reprezentant Polski na Eurowizję 2024 zostanie wybrany dziś, 19 lutego!

Przypominamy, że pierwszy półfinał Eurowizji 2024 w Szwecji odbędzie się 7 maja.
 

Ładowanie Rozmowy