Silesia.info.pl - Silesia informacje - Śląsk w zasięgu ręki

Sport Sosnowiec

Konferencja prasowa Zagłębia Sosnowiec

• 2018-07-18 16:15
17 lipca odbyła się konferencja prasowa Zagłębia Sosnowiec, na której zaprezentowano nowe koszulki dla drużyny oraz rozmawiano o starym Stadionie Ludowym, na którym będą odbywać się mecze Zagłębia.

Piotr Polczak nowym obrońcą Zagłębia Sosnowiec

• 2018-07-11 17:00
31-letni Piotr Polczak, podpisał kontrakt z Zagłębiem Sosnowiec i tym samym został czwartym i najstarszym zawodnikiem pozyskanym latem przez klub.

Lekkoatleci MKS-MOS Płomień Sosnowiec na podium

• 2018-07-05 14:30
Podczas 35 Mistrzostw Polski U23 rozegranych w miniony weekend w Sieradzu Bartosz Świerczyna wywalczył złoty medal i tytuł Mistrza Polski w trójskoku.

Rekord życiowy dał medal

• 2018-06-28 09:00
bara Nowak, zawodniczka MKS-MOS Płomień Sosnowiec wywalczyła srebrny medal w pchnięciu kulą podczas rozegranych we Włocławku Mistrzostw Polski U-20 w lekkiej atletyce

Grand Prix w Siatkówce Plażowej o Puchar Prezydenta

• 2018-06-26 09:00
Zapraszamy na Grand Prix w Siatkówce Plażowej o Puchar Prezydenta. Pierwszy turniej już 30 czerwca.