Sport Ruda Śląska

Seniorskie zespoły K. S. RUGBY Ruda Śląska wróciły z pierwszych gier sezonu na tarczy

• 2019-09-18 07:00
Obydwa seniorskie zespoły K. S. RUGBY Ruda Śląska - DIABLICE i GRYFY wróciły z pierwszych gier sezonu 2019/20 na tarczy.

Zawodnicy z Rudy Śląskiej podczas VIII Klubowego Turnieju Łuczniczego - Stolarzowice

Kolejna niedziela spędzona na zawodach - tym razem za miedzą w Stolarzowicach.

Najmłodsi zawodnicy ZKS Slavia z kolejnymi medalami

• 2019-09-18 06:45
Najmłodsi zawodnicy ZKS Slavia wywalczyli pięć medali podczas Memoriału im. Kazimierza Zielińskiego i Jana Szymańskiego w zapasach w stylu wolnym.

Z powodu wyborów parlamentarnych, Bieg Wiewiórki został przesunięty na 19 października

• 2019-09-11 11:15
IV edycja Biegu Wiewiórki zbliża się do końca. Wrześniowe zawody już za nami. Następny bieg miał odbyć się 12 października, jednak z powodu wyborów parlamentarnych, zawody zostały przesunięte na 19.10

Mistrzostwa Śląska Dzieci i Młodzików w Łucznictwie

• 2019-09-09 08:15
Na naszych torach łuczniczych przy ulicy Tunkla, zorganizowano I-sze Mistrzostwa Śląska Dzieci i Młodzików w Łucznictwie.