Silesia.info.pl - Silesia informacje - Śląsk w zasięgu ręki

Sport Siemianowice Śląskie

Paraolimpiada dla szkól specjalnych

Paraolimpiada dla szkól specjalnych

 • 2016-09-21 07:45
Stadion Śląski wraz z Zespołem Szkół Specjalnych nr 11 w Katowicach organizuje w piątek, 23 września Paraolimpiadę dla szkól specjalnych z Katowic, Chorzowa i Siemianowic Śląskich.

Basia Brych z Pucharem Polski!

Basia Brych z Pucharem Polski!

 • 2016-09-12 09:00
Tuż po wakacjach, bo już 3 września, we Wrocławiu odbył się pierwszy w tym sezonie Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w szpadzie.

Pierwsi absolwenci siemianowickiego LAS-u 2016

Pierwsi absolwenci siemianowickiego LAS-u 2016

 • 2016-07-08 07:45
W zeszły piątek, na boisku Zespołu Szkół Nr 4 w Siemianowicach Śląskich - Michałkowicach, podsumowano pierwszy tydzień siemianowickiego "LAS-u", czyli Letniej Akademii Sportu.

Wtorki Biegowe - Maraton na Raty

Wtorki Biegowe - Maraton na Raty

 • 2016-07-04 08:15
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Pszczelnik" w Siemianowicach Śląskich serdecznie zaprasza miłośników biegania do udziału w wakacyjnej imprezie rekreacyjnej pod nazwą "Wtorki Biegowe - Maraton na Raty".

Bieg Lata już w sobotę!

Bieg Lata już w sobotę!

 • 2016-06-29 07:45
Wydział Kultury i Sportu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Pszczelnik”'zapraszają 2 lipca br. (sobota) o godz. 11.00 na tradycyjny „Bieg Lata”, połączony z nordic walking.

 • Mikołajkowe Zawody Pływackie

  Już po raz jedenasty Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich zaprasza miłośników pływania do udziału w Mikołajkowych Zawodach Pływackich.

 • Kulturiada 2015 - zawody sportowe

  W dniu dzisiejszym (24.11.2015 r.) Zespół Szkół Specjalnych pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie przy współpracy z Referatem Kultury i Sportu oraz MOSiR-em gościł w Kompleksie Sportowym „Michał” uczestników sportowej części Kulturiady 2015.

 • Mikołajkowy turniej siatkówki

  XVIII Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora MOSiR „Pszczelnik”.

 • Spotkanie z wielkim pływakiem

  W środę 13 sierpnia w Kompleksie Sportowym „Michał” odbyło się spotkanie siemianowickich pływaków mające na celu duchowe wsparcie Leszka Naziemca.

 • Prawie 200 zawodniczek i zawodników

  Prawie 200 zawodniczek i zawodników - uczniów siemianowickich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wzięło udział w organizowanej tradycyjnie przez Referat Sportu UM oraz siemianowicki MOSiR "Pszczelnik" Spartakiadzie Lekkoatletycznej.

 • Dominacja Johnson Controls trwa

  Zwycięstwem drużyny Johnson Controls zakończył się Turniej "5" Piłkarskich Siemianowickich Firm o Puchar Prezydenta Miasta w ramach XXXI Dni Siemianowic Śląskich.

 • Śniadek znowu na czele!

  Siatkarki ze Śniadeka, które wcześniej okazały się najlepsze wśród siemianowickich reprezentacji pokonały na rejonowych zawodach w Świętochłowicach zarówno gospodarzy jak i drużynę chorzowskiego Słowaka.

 • Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

  Magia Wembley i legendarnych pojedynków Anglii z Polską czeka na zwycięzców piłkarskiego Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku", którego organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem firma Tymbark.

« poprzednia123

Wybierz miasto