Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

  • Rozpoczęcie wydarzenia:
  • Miejsce wydarzenia: ŁAZISKA GÓRNE

Spektakl „Klimakterium 2 czyli menopauzy szał! Kontynuacja wielkiego hitu teatralnego już 18 maja w Miejskim Domu Kultury w Łaziskach Górnych. Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko… Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem!

„Klimakterium 2, czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych. Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Ponad 1800 przedstawień „Klimakterium…i już” w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki "wyklęte wstały z poniżenia” i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.

To prawdziwa terapia śmiechem – kojąca i skuteczna – pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

Na scenie zobaczymy znane i lubiane aktorki, które doskonale potrafią rozbawić i wzruszyć:

  • KRYCHA: Ewa Złotowska / Małgorzata Gadecka / Ewa Cichocka / Małgorzata Duda
  • ZOSIA: Grażyna Zielińska / Ludmiła Warzecha / Małgorzata Gadecka
  • PAMELA: Agnieszka Litwin / Elżbieta Jodłowska / Małgorzata Duda / Elżbieta Okupska
  • MALINA: Elżbieta Jarosik / Ewa Śnieżanka / Jolanta Chełmicka / Renata Zarębska

Kiedy? Sobota, 18.05.2024 r. g. 18:00
Gdzie? ŁAZISKA GÓRNE - Miejski Dom Kultury ul. Św. Jana Pawła II 2
Bilety:

  • Kasa MDK  tel. 32 224 10 33 wew.23

oraz on-line na: