Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Kabaret Paranienormalni „2024”

  • Rozpoczęcie wydarzenia:
  • Miejsce wydarzenia: Katowice Miasto Ogrodów - Plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice
Najnowszy program zatytułowany: „2024” jest stworzony z myślą o 2024 roku. Czas biegnie bez litości, świat się zmienia w galopującym tempie i nikt nie jest w stanie go dogonić. Humor to specyficzna ludzka moc która pomaga spoglądać pogodnie na przyszłość, oswoić teraźniejszość i cieszyć się z przeszłości. Improwizujemy z teraźniejszością, tęsknimy za przeszłością. Chcemy się określić wobec przyszłości.
Z tych wszystkich emocji zbudowany jest najnowszy program kabaretu Paranienormalni pt.: „2024”.

Powraca dobrze znany widzom i mocno zdziwiony rzeczywistością doctor Prozac, a wraz z nim wiele surrealistycznych wątków z życia wziętych. Widzowie zobaczą polskie kino od kuchni, amerykańskie od frontu i przekonają się jak się robi show w telewizji. Bez polityki, seksu i religii.

Paranienormalni zapraszają do swojego świata, w którym znajdziesz bezpieczne miejsce dla siebie. Nowy program 2024 to spektakl w którym uczestniczysz od pierwszych minut. To kabaretowa mieszanka w najlepszym paranienormalnym stylu.

Bilety: https://www.ebilet.pl/widowiska/kabarety/paranienormalni?partner=musiccompanyspzoo&city=Katowice&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR0omA2zrKYVEO1fFx_PqWens_xUn5MnOyUlXCEgcVHUWdP8nRXweXAxuqg_aem_ZmFrZWR1bW15MTZieXRlcw