Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Dni Mikołowa 2022

  • Rozpoczęcie wydarzenia:
  • Miejsce wydarzenia: Mikołów

Wiemy, że wielu czekało niecierpliwie. Dziś możemy zaspokoić Waszą ciekawość i podać szczegóły dotyczące DNI MIKOŁOWA w jubileuszowym roku 800-lecia naszego miasta. Zarezerwujcie czas 25 i 26 czerwca, bowiem na mikołowskim Rynku wiele atrakcji, a przede wszystkim – wielkie gwiazdy!

W sobotę (25.06) lawinę muzycznych wrażeń rozpocznie KRÓL, czyli Błażej Król znany z niebanalnych tekstów i oryginalnych, gitarowych brzmień. Po nim scenę przejmie popowo-soulowy MROZU, a wieczór zamknie wyjątkowy hip-hopowy projekt FOKUS & RAHIM-RETROSPEKCJE czyli utwory, które artyści tworzyli w ciągu ostatnich trzech dekad w nowych aranżacjach autorstwa Tymoteusza Biesa z gramofonowymi popisami DjWest'a, udziałem wybitnych muzyków związanych z Mikołowem i bogatą oprawą audiowizualną.
 
Zaczęliśmy mocnym uderzeniem, ale w niedzielę (26.06) nie planujemy spuszczać z tonu - koncertowy dzień rozpocznie diva śląskiej sceny TERESA WERNER. Po niej wszystkich fanów popu rozgrzeje do czerwoności będąca u szczytu popularności CLEO, następnie wystąpią najpopularniejsi bliźniacy polskiej sceny muzycznej czyli GOLEC UORKIESTRA, a wieczór zamknie zabawa, której przewodzić będzie DJ C-BOOL.
 
Nie znajdziecie lepszego sposobu, na te dwa wieczory, więc świętujcie z nami 800-lecie Mikołowa i bawmy się wspólnie z najlepszymi polskimi artystami!
Szczegółowy program z godzinami występów poszczególnych gwiazd podamy niebawem!