Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Nie masz planów na Sylwestra? Sprawdź nasze TOP 5 sylwestrowych imprez w woj. śląskim!

Dodano:

Nie masz planów na sylwestrową noc? To już ostatnia chwila, aby podjąć ostateczną decyzję, gdzie będziesz się bawić podczas przywitania Nowego Roku 2022. Zobacz TOP 5 najlepszych bezpłatnych imprez sylwestrowych w województwie śląskim. Część z nich zaczyna się już o godzinie 20:00.

Imprezy sylwestrowe 2021/2022

 

Sylwestrowa Moc Przebojów 2021 – Chorzów

Największa impreza sylwestrowa w 2021 roku w województwie śląskim odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. W tę wyjątkową ostatnią noc w roku telewizja Polsat gwarantuje doskonałą zabawę w rytm największych dyskotekowych przebojów tego roku. Wejście na teren imprezy zostanie otwarte o godzinie 18:30, zaś początek imprezy planowany jest na 19:30

Szampańską zabawę gwarantują najgorętsze nazwiska muzyki polskiej i zagranicznej, między innymi:

 • Dawid Kwiatkowski,
 • Viki Gabor,
 • Doda,
 • Cleo,
 • Danzel,
 • Bajm,
 • Liz Mitchell,
 • The Original Lead Singer of BoneyM,
 • Dr. Alban,
 • Paweł Domagała.

Na scenie pojawi się również Lenka Klimentova i Rafał Maserak, którzy zaprezentują najgorętsze układy choreograficzne i zaproszą widzów na lekcję tańca. Imprezę poprowadzą: Krzysztof Ibisz i Karolina Gilon.

 

Sylwester 2021 – Zabrze

Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu tradycyjnie zaprasza w piątek 31 grudnia na sylwestrową zabawę na wolnym powietrzu. Początek imprezy o godzinie 23:00. W tym roku zabrzanie będą bawić się razem z zespołem "Żuki". Impreza odbędzie się na świeżym powietrzu przed siedzibą DMiT w Zabrzu przy ulicy De Gauelle'a 17 i potrwa do godziny 1:00. 

Zespół "Żuki" specjalizuje się w coverach znanych zespołów, a między innymi The Beatles, Czerwonych Gitar, Czesława Niemena czy Krzysztofa Klenczona. W sylwestrową noc poza coverami zaprezentują również własne piosenki z płyt "Dom" i "Moment".

Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

 

Sylwester 2021 – Mikołów

Od godziny 22:00 ze sceny na mikołowskim Rynku wybrzmiewać będą taneczne hity, które zaserwuje nam DJ Madage Kartonowy. O północy uczestnicy zostaną poczęstowani szampanem. O napoje i coś na ząb zadba ekipa z Fraktal i Shinok - naturalne wędliny i przetwory. 

Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

 

Sylwester 2021 – Bielsko-Biała

Prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski i Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej zapraszają w sylwestrową noc na placu Ratuszowym. Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00 i potrwa do 2:00. 

Wystąpią:

 • Enej – jeden z najpopularniejszych polskich zespołów. Folk, rock oraz pop ze szczyptą ukraińskich rytmów i parada przebojów: “Radio Hello”, “Skrzydlate Ręce’, “Tak smakuje Życie”, “Lili”, “Symetryczno Liryczna” czy “Kamień z napisem LOVE”,
 • Pearl Band – światowe przeboje w nowych aranżacjach, świetnie wykonane przez bielskich muzyków. Sekcja dęta i mocne wsparcie zaprzyjaźnionych z zespołem wokalistów,
 • Cumbancheros – gorące latynoamerykańskie rytmy, które nie pozostawią nikogo obojętnym,
 • Marcin Szatan Project – elektronika z instrumentami dętymi live. Mocna sekcja dęta i grupa bielskich wokalistów znana z takich zespołów jak Djangos, PsioCrew i innych.

 

Sylwester 2021 – Cieszyn

Cieszyński Ośrodek Kultury i Radio CCM zapraszają na zabawę sylwestrową na cieszyńskim rynku! Przywitaj 2022 rok z COKiem i Radiem CCM. Wydarzenie rozpocznie się w sylwestrowy wieczór o godzinie 21:00 na cieszyńskim rynku. Imprezę poprowadzi prezenter Radia CCM Bartek Lis, a na dużej scenie wystąpi zespół JACK BAND.


A Wy gdzie będziecie się jutro bawić? Zdradźcie nam w komentarzach gdzie będziecie spędzać tegorocznego Sylwestra!

Ładowanie Rozmowy