Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Konferencja dotycząca Rządowego Programu "Klub". Sprawdź szczegóły!

Dodano: , źródło: Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Konferencja promocyjno-informacyjna dotycząca realizacji zadania publicznego w ramach Rządowego Programu "Klub" edycja 2023/2024 odbędzie się 4 grudnia 2023 roku o godzinie 13:00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej przy ul. Bankowej 11 A w Katowicach.

Zapisy na konferencję w Katowicach

Jeśli jesteś zainteresowany pozyskaniem środków z tego programu, zwłaszcza jeśli już pozyskiwałeś je w poprzednich latach, konferencja może być wartościowym źródłem informacji. Dofinansowanie pochodzi ze Środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, zarządzanych przez Ministra Sportu i Turystyki.

Aby wziąć udział w konferencji, należy zgłosić udział do czwartku 30 listopada, wysyłając e-mail na adres swzlzskatowice@poczta.onet.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć.

Podczas konferencji można spodziewać się informacji na temat procedur ubiegania się o środki, wymagań i kryteriów oceny wniosków oraz najlepszych praktyk związanych z realizacją projektów w ramach Rządowego Programu "Klub". To doskonała okazja, aby zdobyć wiedzę i narzędzia, które pomogą skutecznie pozyskać środki na twój projekt.

Ładowanie Rozmowy