Bliżej Śląska, bliżej Twoich spraw

Katowiccy ministranci znowu parodiują - tym razem przerobili piosenkę Zenka Martyniuka!

Dodano:

Pod koniec ubiegłego roku ministranci z parafii pw. św. Szczepana w Katowicach - Bogucicach i parafii pw. św. Antoniego z Padwy w Dąbrówce Małej zrobili w internecie furorę utworem "Ona by tak chciała służyć ze mną”, który był parodią znanej piosenki gwiazdy disco polo - Ronniego Ferrari. Teraz w serwisie YouTube pojawiło się nowe nagranie prosto od Ministranckiej Wytwórni Muzycznej.

Ministranci z Katowic nie zwalniają tempa! Tym razem wzięli "na tapetę" inny znany utwór – "Przekorny los" Zenka Martyniuka w ich wykonaniu stał się "Ministranckim losem". I hitem w serwisie YouTube!

Poprzedni utwór w wykonaniu MWM ma ponad 4 miliony 500 tysięcy odsłon, a jaką popularność zyska sobie przeróbka Zenka Martyniuka? Na razie w ciągu tygodnia klip wyświetlono już ponad 350 tysięcy razy.

Kolejna amatorska superprodukcja Ministranckiej Wytwórni Muzycznej opowiada o tym, że ministrancki los bywa czasem przekorny; nieraz złośliwy budzik sprawi, że zaśpimy na poranną służbę i Farorz wyjdzie sam do Ołtarza...

Jednak ostatecznie jest to najlepszy czas w naszym życiu i daje tyle radości, że aż chce się nią podzielić w rytmach muzyki Zenka Martyniuka! "Ministrancki los" powstał wiele lat temu jako element przedstawienia dla młodszych ministrantów i rodziców, ale dopiero teraz zrealizowaliśmy to wspólnie jako MWM i ministranci z Bogucic - czytamy pod filmem.

Tekst, podobnie jak poprzednio, jest niezwykle dowcipny, a przy tym nie brakuje w nim głębi. Zresztą, posłuchajcie sami, jaki przekaz tym razem niosą ze sobą katowiccy ministranci:

 

Zobaczcie także:

Ładowanie Rozmowy